Laura Minskere

Mediju Tilts/Burson-Marsteller valdes priekšsēdētāja, līdzīpašniece

PIEREDZE

Laurai ir 20 gadu pieredze sabiedrisko attiecību kampaņu veidošanā Latvijā un Baltijā. Laura aktīvi darbojusies arī sociālajā laukā: izveidojusi brīvprātīgo kustību cīņai ar krūts vēzi Sirdsdraugi, kuras patronese ir eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga. Laura ir arī Rīgas ekonomikas augstskolas mentoru kluba biedre un konsultē jaunos uzņēmumus biznesa veidošanā.

IZGLĪTĪBA

Absolvējusi Rīgas ekonomikas augstskolu (Stockholm School of Economics in Riga), EMBA, un Latvijas Universitāti, grāds politikas zinātnē. Pabeigusi Zviedrijas Institūta menedžmenta programmu „Ilgtspējīga biznesa vadība un korporatīvās sociālās atbildības veidošana”.

KLIENTI

Laura kā konsultante ir strādājusi ar sekojošiem uzņēmumiem: KMPG, A/S Aldaris, Colgate, Roche, Kaija, Starptautiskais Valūtas fonds, Norvik, Alstom, Amway, Jysk, IZZI, Baltcom, Tele2, Accenture, Cisco Systems, Panasonic, Sony Ericsson, Helwett-Packard, Bosch, Lufthansa, Vairāk Saules, Veselības ministrija, Domuss, Evolution Gaming u.c.

Filips Rajevskis


Mediju Tilts/Burson-Marsteller līdzīpašnieks, public affairs direktors

PIEREDZE

Filips ir viens no pazīstamākajiem politiskajiem un lielo kompāniju vadības konsultantiem Latvijā ar plašu pieredzi publisko attiecību un lobisma, finanšu un enerģētikas PR, kā arī krīzes PR risinājumos. Šī politiskā pieredze ir labs atbalsts, veidojot attiecības ar valsts varu daudziem korporatīvajiem klientiem.

IZGLĪTĪBA

Filips ir absolvējis Latvijas Universitāti un ieguvis grādu politikas zinātnē. Viņš ir arī studējis politikas zinātni Velsas Universitātē (Swansea, Lielbritānija).

KLIENTI

Filips kā konsultants strādājis ar sekojošiem uzņēmumiem: Alstom, MasterCard, KPMG, Parex banka, American Express, A/S Sadales tīkls, Latvijas Jūras medicīnas centrs, Latvenergo, Stadler Bussnang AG, Rīgas pilsētas arhitekta birojs u.c.

Evita Matisone


Mediju Tilts/Burson-Marsteller partnere un valdes locekle

PIEREDZE

Evita aģentūrā Mediju Tilts strādā gandrīz kopš tās pirmsākumiem. Savu karjeru sāka kā sabiedrisko attiecību konsultante, un nu jau vairāk nekā divpadsmit gadus ir aģentūras valdes locekle un partnere. Evitas specializācija ir mediju treniņu un komunikācijas prasmju pilnveidošanas treniņu vadīšana; korporatīvās komunikācijas plānošana, kā arī zīmola komunikācijas stratēģiju veidošana.

IZGLĪTĪBA

Evita ir absolvējusi Latvijas Universitāti un ieguvusi grādu komunikācijas zinātnē, kā arī beigusi Rīgas Ekonomikas augstskolu (Stockholm School of Economics in Riga) un ieguvusi EMBA grādu.

KLIENTI

Evita kā konsultante strādājusi ar sekojošiem uzņēmumiem: A/S Sadales tīkls, VAS Latvijas Pasts, Tele2, VAS Valsts Nekustamie īpašumi, Rīgas pilsētas arhitekta birojs, LR Veselības inspekcija, e-paraksts, Corporate Solutions grupa, Talentor Latvija, A/S Rīgas jūras līnija, Norvēģijas Zivsaimniecības asociācija u.c.

Gunārs Klēģers


Mediju Tilts/Burson-Marsteller, partneris un korporatīvās un digitālās komunikācijas direktors

PIEREDZE

Gunārs aģentūrā strādā kopš 2002. gada. Aģentūrā atbildīgs par lielu, stratēģisku projektu vadību, kā arī digitālo pakalpojumu izstrādi un ieviešanu. Gunārs kā konsultants strādājis dažādos biznesa sektoros, ieskatot IT, transportu un loģistiku, būvniecību, izglītību, tirdzniecību, medicīnu.

IZGLĪTĪBA

Gunārs ir absolvējis Latvijas Universitāti un ieguvis grādu komunikācijas zinātnē.

KLIENTI

Gunārs kā konsultants strādājis ar sekojošiem uzņēmumiem un projektiem: A/S Aldaris, Stockmann, Latvijas Jūras medicīnas centrs, A/S Sadales tīkls, VAS Latvijas Valsts meži, Rīgas Domes Pilsētas attīstības departaments, Rīgas Domes Informācijas tehnoloģiju centrs, projekti eRīga, e-paraksts, Latvijas Universitāte, Rīgas satiksme, Vairāk Saules, Rīgas Centrāltirgus, KPMG, Evolution Gaming u.c.

Mūsu PR aģentūrā strādā pieredzējušākie profesionāļi ar zināšanām komunikācijas zinātnē, politoloģijā, ekonomikā, jurisprudencē un žurnālistikā.