“Radoši. Negaidīti. Perfekti.”

Tā ir mūsu pieeja PR un public affairs darbā.

MEDIJU TILTS

Sniedz pilna servisa sabiedrisko attiecību un ‘public affairs’ pakalpojumus, bet īpaši stipri esam korporatīvo komunikāciju stratēģiju izveidē, mediju attiecībās, digitālajā komunikācijā un influenceru mārketingāmediju treniņu vadīšanā, kā arī krīzes pr risinājumos.

Par mums

Mediju Tilts ir dibināts 1996. gadā un šobrīd ir lielākā sabiedrisko attiecību aģentūra Latvijā un viena no vecākajām aģentūrām Baltijā. Aģentūrai ir vairāk nekā 20 gadu pieredze Baltijas mēroga PR un public affairs kampaņu īstenošanā. Tās komandu veido pieredzējuši eksperti mediju attiecībās, korporatīvo komunikāciju stratēģiju izstrādē un lobismā, digitālajās komunikācijās, mediju treniņu vadīšanā un krīzes komunikācijās. Mūsu reputācija ir balstīta uz ētikas principu ievērošanu savā darbā un saskarsmē ar klientiem. Tas ir pamats klientu lojalitātei un ilgtermiņa attiecībām ar klientiem.

2019. gadā Mediju Tilts pievienojās pasaulē lielākajam neatkarīgo komunikācijas aģentūru tīklam PROI Worldwide. Kopš 2009.gada Mediju Tilts bija globālā sabiedrisko attiecību tīkla Burson-Marsteller oficiālais pārstāvis Latvijā.