Laura Minskere

Mediju Tilts valdes priekšsēdētāja, līdzīpašniece

PIEREDZE

Laurai ir 20 gadu pieredze sabiedrisko attiecību kampaņu veidošanā Latvijā un Baltijā. Laura aktīvi darbojusies arī sociālajā laukā: izveidojusi brīvprātīgo kustību cīņai ar krūts vēzi Sirdsdraugi, kuras patronese ir eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga. Laura ir arī Rīgas ekonomikas augstskolas mentoru kluba biedre un konsultē jaunos uzņēmumus biznesa veidošanā.

IZGLĪTĪBA

Absolvējusi Rīgas ekonomikas augstskolu (Stockholm School of Economics in Riga), EMBA, un Latvijas Universitāti, grāds politikas zinātnē. Pabeigusi Zviedrijas Institūta menedžmenta programmu „Ilgtspējīga biznesa vadība un korporatīvās sociālās atbildības veidošana”.

KLIENTI

Laura kā konsultante ir strādājusi ar sekojošiem uzņēmumiem: BENU Aptieka, Tamro Baltics, Google, Stadler Bussnang AG, Latvijas Loto, Siemens, Tomtom, KMPG, A/S Aldaris, Colgate-Palmolive, Roche, Kaija, Balticovo, Starptautiskais Valūtas fonds, Norvik, Alstom, Amway, Jysk, IZZI, Baltcom, Tele2, Accenture, Cisco Systems, Panasonic, Sony Ericsson, Helwett-Packard, Bosch, Lufthansa, Vairāk Saules, Veselības ministrija, Finanšu ministrija, Ekonomikas ministrija, Zemkopības ministrija, Domuss, Evolution Gaming, u.c.

Filips Rajevskis


Mediju Tilts līdzīpašnieks, public affairs direktors

PIEREDZE

Filips ir viens no pazīstamākajiem politiskajiem un lielo kompāniju vadības konsultantiem Latvijā ar plašu pieredzi publisko attiecību un lobisma, finanšu un enerģētikas PR, kā arī krīzes PR risinājumos. Šī politiskā pieredze ir labs atbalsts, veidojot attiecības ar valsts varu daudziem korporatīvajiem klientiem.

IZGLĪTĪBA

Filips ir absolvējis Latvijas Universitāti un ieguvis grādu politikas zinātnē. Viņš ir arī studējis politikas zinātni Velsas Universitātē (Swansea, Lielbritānija).

KLIENTI

Filips kā konsultants strādājis ar sekojošiem uzņēmumiem: Alstom, MasterCard, KPMG, Parex banka, American Express, A/S Sadales tīkls, Latvijas Jūras medicīnas centrs, Latvenergo, Stadler Bussnang AG, Rīgas pilsētas arhitekta birojs u.c.

Evita Matisone


Mediju Tilts partnere un valdes locekle

PIEREDZE

Evita aģentūrā Mediju Tilts strādā gandrīz kopš tās pirmsākumiem. Savu karjeru sāka kā sabiedrisko attiecību konsultante, un nu jau vairāk nekā divpadsmit gadus ir aģentūras valdes locekle un partnere. Evitas specializācija ir mediju treniņu un komunikācijas prasmju pilnveidošanas treniņu vadīšana; korporatīvās komunikācijas plānošana, kā arī zīmola komunikācijas stratēģiju veidošana.

IZGLĪTĪBA

Evita ir absolvējusi Latvijas Universitāti un ieguvusi grādu komunikācijas zinātnē, kā arī beigusi Rīgas Ekonomikas augstskolu (Stockholm School of Economics in Riga) un ieguvusi EMBA grādu.

KLIENTI

Evita kā konsultante strādājusi ar sekojošiem uzņēmumiem: A/S Sadales tīkls, VAS Latvijas Pasts, Tele2, VAS Valsts Nekustamie īpašumi, Rīgas pilsētas arhitekta birojs, LR Veselības inspekcija, e-paraksts, Corporate Solutions grupa, Talentor Latvija, A/S Rīgas jūras līnija, Norvēģijas Zivsaimniecības asociācija u.c.

Andris Ēvelis

Mediju Tilts digitālās komunikācijas direktors

PIEREDZE

Andris aģentūrai pievienojās 2016. gadā. Aģentūrā atbildīgs par digitālās komunikācijas kampaņām Facebook, LinkedIn, Instagram, Twitter, Draugiem kampaņu vadību, kā arī radošo stratēģiju izstrādi un ieviešanu. Andrim ir viena no lielākajām pieredzēm Baltijā, īstenojot digitālās komunikācijas kampaņas un īpaši liela pieredze produktu mārketingā un pārdošanas kampaņu rīkošanā. Andris atbild par JZ Microphones globālo pārdošanas kampaņu stratēģiju veidošanu, kā arī ir vadījis iPhone Photography School digitālā mārketinga komunikācijas un strādājis uzņēmumā Laima – Orkla Confectionery & Snacks Latvija par digitālās komunikācijas ekspertu.

IZGLĪTĪBA

Andris ir absolvējis Latvijas Universitāti un ieguvis maģistra grādu biznesa uzņēmējdarbības vadībā.

Mūsu PR aģentūrā strādā pieredzējušākie profesionāļi ar zināšanām komunikācijas zinātnē, politoloģijā, ekonomikā, jurisprudencē un žurnālistikā.